Jak działa Dog WashZ myślą o psach i ich właścicielach iClean Carwash Technologies wypracowało innowacyjny system do pielęgnacji naszych czworonożnych przyjaciół. Samoobsługowa myjka dla psów umożliwia wygodne i bezpieczne umycie psa. Stacja do mycia psów Wash Dog jest doskonale przemyślana tak, żeby mycie było jak najbardziej przyjazne dla zwierzaka i jak najwygodniejsze dla jego właściciela.

Mycie psa w domowej łazience z reguły skutkuje koniecznością schylania się, klękania i dodatkowego sprzątania łazienki, łącznie z czyszczeniem odpływu wody. Wash Dog to idealne rozwiąznie, żeby wykonać tą czynność w pozycji stojącej, pozwalającej się skupić na samym procesie mycia i uniknąć dodatkowej pracy w postacie sprzątania łazienki. Dzięki samej pozycji nasz pupil jest spokojniejszy, ma dużo więcej miejsca, a co najważniejsze stoi stabilnie na antypoślizgowym podłożu. To sprawia, że od teraz kąpiel dla niego stanie się przyjemnością

Najważniejszym elementem mycia jest sam prysznic. Ten zamontowany w stacji Dog Wash podaje wodę o odpowiednio dostosowanym ciśnieniu i w najbardziej odpowiedniej temperaturze 38 °C. Wybranie programu “szampon” sprawia, że woda jest uzupełniana o specjalnie dobrany szampon, wymieszana, oraz podana na sierść psa w odpowiedniej proporcji. Wszystkie elementy urządzenia są elastyczne, dzięki czemu łatwo jest umyć całego psa. Firma iClean stosuje tylko naturalne szampony stworzone specjalnie dla psów.

Po dokonaniu opłaty startowej wybieramy program mycia na ekranie dotykowym. Po wybraniu programu zaczynamy myć psa.W trakcie mycia możesz wybrać następujące program:

1 - Szampon

Myj psa rękoma, dokładnie, delikatnie wymasuj
Szacunkowy czas trwania 2-4 minut

2 - Spłukanie wodą

Płucz tak długo jak trzeba do spłukania szamponu
Szacunkowy czas 1-2 minut

3 - Odżywka

Dla zdrowej sierści
Szacunkowy czas trwania 1-2 minut

4 - Szampon przeciw pchłom

Połóż na sierść psa i pozwól żeby chwilę podziałał
Szacunkowy czas 30-60 sekund.

5 ​- Suszenie lekkie

Wysusz dokładnie
Szacunkowy czas 5 minut

​6 - Suszenie mocne

Wysusz dokładnie. 
Szacunkowy czas 5 minut

7 ​- Dezynfekcja wanny

Przed tym programem wyprowadź psa z wanny. Program wykorzystuje środki dezynfekujące.
Szacunkowy czas 30-60 sekund.

8 ​- Pauza/stop

Przyciśnij, jeżeli chcesz zatrzymać czas

Kolejne etapy zabiegu:


  1. Wprowadź psa przez drzwiczki i opcjonalnie zaczep obrożę
  2. Zdejmij smycz
  3. Zapłać przy wykorzystaniu monet, banknotów, tokena, karty NFC
  4. Wybierz program “Szampon” na ekranie dotykowym. Weź do ręki pistolet z natryskiem i wciśnij przysisk. Zanim skierujesz natrysk na psa przytrzymaj chwilę w innym kierunku, aż woda nabierze odpowiedniej tempereratury. Trzymaj pistolet w odpowiedniej odległości od psa.
  5. Kiedy woda jest ciepła, nakieruj pistolet na psa. W związku z tym, że woda jest połączona z szamponem, zajmie to dużo mniej czasu niż w domu.
  6. Kiedy stwierdzisz, że pies jest wystarczająco wymyty szamponem, wybierz program “spłukanie wodą” . Wybierz program “odżywka”, i nakładaj odżywkę przez około minutę.
  7. Następnie wybierz program “Spłukanie wodą” i spłukaj odżywkę. Jeżeli szampon przeciwko pchłom jest niezbędny umyj psa wybierając ten program przed nałożeniem odżywki.
  8. Weź wąż suszący i wybierz odpowiedni program suszenia na ekranie dotykowym. Możesz regulować moc nadmuchu.
  9. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu możesz w ciągu 30 sekund od zakończenia czasu mycia dokonać dodatkowej płatności. Usłyszysz odpowiedni komunikat na 30 sekund przed wyczerpaniem czasu mycia.

Nieustannie zbieramy opinie naszych Klientów dotyczące łatwości mycia. Słyszymy pozytywne opinie na temat prostoty działania urządzenia I wygody mycia psa. Jest to najłatwiejszy i najprzyjemniejszy na świecie sposób dbałości o psa.