ICLEAN CARWASH TECHOLOGIES

O firmie iClean

iClean Carwash Technologies BV mieści się w Venray- Holandia. Nasze tradycja sięga blisko 100 lat. Firma została założona w 1919 roku w Rotterdamie.

Pod koniec lat 90-tych Rowafil dołączyła do firmy i zaczęła rozbudowywać międzynarodową sieć dystrybucji, jako wiodącego producenta oczyszczalni wody ściekowej z myjni samochodowych. Naszą nową siedzibę otworzyliśmy w roku 2006. Od tamtej pory mamy wszystko w jednym miejscu.

iClean Carwash Technologies ma 50 lat doświadczenia w budowie myjni samochodowych oraz oczyszczania wody powstającej przy myjniach samochodowych. Od kilkudziesięciu lat eksportujemy najwyższej jakości produkty ze stali nierdzewnej.

Misja i wartości

01

Zorientowanie na klienta

Produkujemy wyjątkowe produkty dla naszych klientów, uważnie słuchamy co mówią i wykraczamy poza ich oczekiwania.

02

Ciągle się rozwijamy

Jesteśmy firmą, która ciągle zmiania ofertę dostosowując ją do potrzeb naszych klientów. Jest to proces ciągły i wykorzystuje wszystkie innowacje

03

Zorientowanie na klienta

Istniejemy dzięki naszym klientom. Doceniamy ich poprzez zapewnianie najwyższej jakości produktów i obsługi. Naszymi celami są jakość i najwyższy poziom obsługi każdego klienta w każdym czasie

Najbardziej zaawansowany Dog Wash na świecie

Wysokiej jakości konstukcja

iClean Dog Wash jest zbudowany z wysokiej jakości stali nierdzewnej dzięki czemu jego okres używalności przewidywany jest na wiele lat. Do jego wykończenia użyliśmy materiałów najwyższej jakości

Przyjazny interface

iClean Dog Wash jest wyposażony w duży, 11-calowy ekran dotykowy. Tekst i komunikaty na ekranie mogą być wyświetlane w wielu językach.

Stacja może mieć również podłączenie do internetu (Wi-Fi), co pozwala na bieżąco sprawdzać jego statystyki, ilość myć, przychody, poziom płynów.

Można także dowolnie wybrać wbudowane sposoby płatności takie jak: czytnik monet, czytnik bilonów, karty NFC.

TV z wyświetlanymi informacjami i głośnikami

Przy konfigurowaniu urządzenia można wybrać opcję instalacji telewizora. Ta wyjątkowa możliwość sprawia, że Dog Wash staje się dodatkowo nośnikiem rekalmy, wyświetlane są informacje na temat wybranego programu mycia, czasu pozostałego do końca mycia. Można także słyszeć komunikaty dotyczące wybranego programu. Korzystanie z tego urządzenia to naprawdę wyjątkowe przeżycie.

Wysokiej jakości materiały i podzespoły

Dog Wash jest zbudowany z podzespołów najwyższej jakości. Wykorzystujemy te same materiały i podzespoły co w naszych myjniach samochodowych. To daje gwarancję niezawodności i trwałości.